Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından bu yana öncelikle İzmir de stahlzaiser asansör markasıyla, asansör bakım,asansör montaj ve asansör revizyon işleri yapmaktadır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir.

Asansör Montajı

İhtiyaçlarınız doğrultusunda her türlü asansör için firmamız güvenlik standartlarını ilk planda tutarak malzeme işçilik yönünden hiçbir kısıntıya gitmeden hizmet vermektedir. Bu konuda, Şahıs asansörleri, her türlü hidrolik asansör, hidrolik ve redüktörlü yük asansörleri monşarj asansörleri konusundan yardımcı olmaktayız.

Asansör Teknik Servis ve Bakım

YALI Lift Asansör olarak müşterilerimize daha iyi hizmet üretebilmek, internet ve teknolojiden yararlanmak amacıyla sitemizi sizlere sunmaktan kıvanç duymaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ürün ve hizmetlerimizle ilgili hertürlü görüş, ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları cevaplamaktan memnuniyet duyacağız.

YALI Lift Asansör İzmir Çankaya'da modern ofisindeki gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla asansör montaj, periyodik bakım ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır...

ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN SİSTEMLERİ

 • İnsan Asansörleri
  Asansörler hızlarına göre 0,63 m/sn, 1 m/sn, 1,6 m/sn, 2,5 m/sn ve 2,5 m/sn’ nin üzerindeki hızlar olmak üzere 5 çeşittir.

  Bunlara bağlı olarak asansörlerin kabin, makine dairesi ve kuyu boşluğu ebatları da değişiklik arz etmektedir.Yine bunlara ek olarak asansörler hızlarına göre değişik güçte motor ve fren sistemi kullanmaktadır.

  Regülatör düzeneği asansör halatlarının kopması durumunda devreye girip kabini frenleyen bir emniyet tertibatıdır.
  İnsan Asansörleri
 • Hidrolik Asansörler
  Hidrolik asansörler trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makina dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir. Genelde yük asansörlerinde uygulanır. Fabrikalardaki çatı problemleri hidrolik asansörler ile aşılabilir.

  Mevcut binalarda asansör için yer bırakılmamış veya makina dairesi yapılması mümkün değilse kolay ve ekonomik çözüm haline gelir. Binanın üstünde bir yük uygulanmayacağında yük hesabı tabana göre yapılır.Kabin tasarımı genelde laminat veya krom-nikel kaplama olarak yapılır. Tasarımdaki esnekliğimiz, ince detaylar ve hayallerinizle sınırlıdır.
  Hidrolik Asansörler
 • Panaromik Asansörler
  Bir estetik harikası, binanızın mimarisine ayrı bir özellik katan panoramik asansörler her bina için ayrı ayrı tasarlanır. Kabinin cam ile çerçevelenmiş olması kullanıcısına ayrı bir ferahlık vermekte ve insanlar kapalı bir kabin yerine panoramik asansörleri tercih etmektedir.

  Bina mimarisine uygun olarak yuvarlak, kare, üçgen ve köşeli kabinler tasarlanabilir. 0,63 m/sn hızdan 2,5 m/sn hıza kadar değişik hızlar kullanılabilir.
  Panaromik Asansörler
 • Yük Asansörleri
  Depo,alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere, 500 kg. ile 12.000 kg. kapasiteli olarak imal edilmektedir.

  Mekanik ve hidrolik olarak projelendirilebilen yük asansörlerinde, en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktatır.
  Yük Asansörleri
 • Sedya Asansörleri
  Hastanelerimizin vazgeçilmez unsuru haline gelen sedye asansörleri, 1.275 kg.- 2.500 kg. aralığında yapılmaktadır. Otomatik kapılı ve frekans kontrollü çözümlerle, hastanın daha konforlu seyahat etmesi ve dolayısıyla oluşabilecek sarsıntılar engellenmiştir.

  Antibakteriyel kaplama ve taban malzemesi ile hijyen koşulları sağlanmış olup, göz almayacak şekilde dizaynı yapılan aydınlatma, hastanın gözünü yormadan ,kendini güvende hissetmesini sağlar.
  Sedya Asansörleri
 • Monsarj (Servis) Asansörleri
  Otel, restaurant gibi, yemek, bardak ve tabak taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılan, küçük yük asansörü olarak düşünebiliriz. Hijyenik olması açısından, krom-nikel malzemeden imal edilen monşarj asansörler, 50 kg.'dan 350 kg.'a kadar kapasitelerde yapılmaktadır.
  Monsarj (Servis) Asansörleri
 • Araç Asansörleri
  Günümüzde araç sayısındaki artış, kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar sorun olduğunda veya yerden tasarruf etme imkanı sebebiyle, araç asansörleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz araç asansörlerinde, şoför aracından inmeden kumanda butonuna ulaşabilmektedir. Malzemeler fırın boyalı olup, uzun ömürlüdür.
  Araç Asansörleri
 • Engelli Asansörleri
  Engelli insanların, merdiven, yükselti gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla, merdiven ve platform olarak asansör yapmaktayız. Kullanılan malzeme ve sistemler kişinin amaçları doğrultusunda şekilendirilmektedir.
  Engelli Asansörleri
 • Yürüyen Merdiven
  Alışveriş merkezleri, havaalanlarında, insanların dikey taşımacılığında önemli bir yere sahip olan yürüyen merdivenleri, hem iç mekanlara hem de yaya üst geçitleri gibi dış mekanlara uygulamaktayız.Avrupa Merdiven Standardı EN115 göre, montaj ve bakımlarını yapmaktayız.
  Yürüyen Merdiven
 • Yürüyen Bant
  Yürüyen merdivenler ve bantlar, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler. YALI Asansör çok geniş model yelpazesiyle modern konveyor sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir. Dünyanın dört bir yanında metrolar, havaalanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller gibi birçok binada kullanılan yüksek kaliteli ürünleri Türk piyasasına sunmaktayız.
  Yürüyen Bant
 • Makine Dairesiz Asansörler
  Makine dairesiz asansörlerimiz genelde 0,63m/sn üzeri hızda, 320 kg ve üzeri taşıma kapasitelerinde hizmet sunar özellikle makine dairesi bulunmayan apartmanlar gibi yeni inşa edilmiş veya mevcut alçak binalar için uygundur ve orta düzeyde yolcu akışı için idealdir. Makine ve pano ünitesi kuyuda en uygun yere monte edilebilir . Kuyuya açılan bir kapı sayesinde tüm sisteme müdahale etmek mümkündür makine dairesiz asansörlerimizde dişlisiz makine kullanılmaktadır. Frekans kontrollü olarak kullanılan makinemiz ile kalkış ve duruşlarda konfor ve kat ayarlarında hassasiyet maksimuma ulaşmıştır. Geleneksel motorlara göre % 40' a varan enerji tasarrufunun yanı sıra, dişli kutusunun olmaması nedeniyle yıpranma son derece az olmaktadır. Sistemin yağsız olması çevre kirliliği ve yangın tehlikesini tamamen ortadan kaldırmaktadır
  Makine Dairesiz Asansörler
 • Makina Daireli Asansörler
  YalıLift Asansör Olarak,

  Çok çeşitli bina gerekliliklerine uyacak geniş bir asansör çözümleri yelpazesi sunuyoruz.
  Bina tipinize hangi çözümlerin en iyi uyduğunu görmek isterseniz, farklı bina tiplerine yönelik çözümlerimiz için bilgi alabilirsiniz.

  İdeal çözümün seçilmesi üç adımdan oluşur:

  Asansör için gerekli olan kapasiteyi belirleme
  Binanın stil ve yapısına en iyi uyan kabin iç düzenini belirleme
  Binanızdaki People Flow™ (İnsan Akışı) durumunu optimize edecek seçenekleri ve aksesuarları seçme.
  Makina Daireli Asansörler
 • Havuz Asansörü ( Engelliler İçin )
  Havuz Asansörü; kilo kaynaklı,yaşlı gibi fiziksel yeterliliği olmayan insanlar ile kalıcı ya da geçici bedensel engelleri olan insanların havuz, deniz, göl, kaplıca, küvet ve benzeri yerlere yardımcılı veya yardımcısız olarak girip çıkmalarını sağlayan güvenli, estetik ve son derece modern bir taşıma aracıdır.
  Havuz Asansörü ( Engelliler İçin )