ASANSÖRLER


Engelli Asansörleri


Engelli Asansörleri

Engelli insanların, merdiven, yükselti gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla, merdiven ve platform olarak asansör yapmaktayız. Kullanılan malzeme ve sistemler kişinin amaçları doğrultusunda şekilendirilmektedir.

 

DÖNERLİ MERDİVEN TİPİ ;

Kolay kumanda seçenekleri ve benzersiz güvenlik özellikleri merdiven asansörünüzü sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlarken zevkinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik geniş renk ve aksesuar seçenekleri ile size ve evinize mükemmel uyum sağlamaktadır.

Diğer modellerde olduğu gibi kendisini devamlı şarj eden akülü motor ile çalışır size en sessiz ve rahat sürüşü sunarken bu özelliği sayesinde elektrik kesintisi durumunda bile çalışmaya devam edecektir.

 


Dönerek çıkan merdivenlerinizde en iyi yardımcınız.

Kullanımı kolay, joystick kontrol
Merdiven yapınıza göre size özel üretim
Uzaktan kumanda
Montaj sonrasında merdivende hareket alanı bırakır, yer kaplamaz
İster iç, ister dış mekanlara kolaulıkla uygulanır.
Bakım gerektirmez.

Teknik Özellikler:
Motor gücü: 0.35 kW, Güç kaynağı: 24V DC (Batarya),

Ana güç kaynağı: 220V - 50 Hz (Şarj Cihazı),

Taşıma kapasitesi max: 150 kg, Hız: 0,008 - 0,11 m/s, Eğim: Max. 75°


DÜZ MERDİVEN TİPİ ( PLATFORM ) ;

Platform asansörleri düz iç ve dış mekan merdivenleri için mükemmel bir çözümdür. Teknolojisi ve kusursuz tasarımıyla, Platform Asansörleri size merdivenlerde konforlu ve güvenli yolculuk sunmaktadır. Yer kaplamayan ince tasarımı ve akü ile çalışan sessiz motoru sayesinde elektrik kesintilerinde dahi çalışmaya devam edebilmesi platform asansörlerinin en önemli özellikleridir. Yüksek kalite ve güvenlik standartlarının tamamına cevap verebilen platform asansörleri düz merdivenlerde engelli erişimini sağlayabilmenin en ekonomik,kullanışlı çözümüdür. 225 kg- 300 kg arası taşıma kapasitesine sahip platform asansörleri tam otomatik katlanır platform, ilave katlanır koltuk gibi bir çok seçenekle birlikte sunulmaktadır.